Reklamační řád

Po převzetí si zásilku vždy pečlivě překontrolujte, zda-li je kompletní, není porušený obal a obsah odpovídá Vaší objednávce!!! Ostatní nesrovnalosti v zásilce nahlaste naší společnosti co nejdříve, nejpozději však do 48hodin od doručení zásilky na Vaší adresu a to písemně na psibutik@email.cz.

Na zboží je poskytována 2letá záruční lhůta, která se však nevztahuje na vady vzniklé opotřebením, nesprávným zacházením, nedodržením správné teploty praní, či mechanickým poškozením.

Oznámení reklamace, či vrácení peněz je možné pouze písemně e-mailem na adresu psibutik@email.cz. Reklamované zboží zaslané na naší adresu nezasílejte na dobírku, takové zásilky nebudou akceptovány a budou zaslány zpět. Reklamace jsou vyřizovány v zákonné lhůtě nejpozději však do 30ti dnů od převzetí vadného zboží.

Zboží k reklamaci zašle nebo dodá kupující na naší adresu spolu s kopií dokladu o koupi, originálním obalem a přesným popisem vady, bez těchto náležitostí nemůže být reklamace posouzena a vyřízena, tudíž bude vrácena zpět kupujícímu.

1