Obchodní podmínky zásilkového obchodu Psí butik Procházková

1. Objednávka

Objednávka musí být provedena písemně a to buď prostřednictvím našeho internetového obchodu, anebo e-mailem na adresu psibutik@email.cz. Do e-mailové objednávky je nutné uvést všechny následující údaje:

do "předmětu" uveďte "objednávka", dále nezapomeňte uvést přesnou specifikaci zboží, číslo výrobku, barva, velikost – viz info „o nás“, množství, údaje týkající se kupujícího (jméno, adresa...), způsob platby (dobírkou, hotově - osobní odběr na naší adrese) a doručení (Česká pošta).

2. Dodací lhůty

Zásilky rozesíláme od 1 do 14ti pracovních dnů od obdržení objednávky.

3. Doprava

Dopravu zajišťujeme prostřednictvím České pošty a.s.(dobírka, obchodní balík) Přeprava je hrazena kupujícím dle platného ceníku.

4. Platba

Platbu lze provést těmito způsoby:
a) Dobírkou - platba hotově při doručení a převzetí zboží
b) Hotově - při osobní odběru na naší adrese

5. Stornování objednávky

Kupující má právo provedenou objednávku stornovat, nejpozději však do 24hodin od jejího provedení a to písemně na naší e-mail adresu psibutik@email.cz, telefonicky nebo prostřednictvím SMS na telefonní číslo 737 391 878, do SMS nezapomeňte uvést Vaše jméno, kód zboží, příp. č.objednávky, kterou chcete stornovat.

6. Vrácení zboží

Kupující má právo vrátit zboží, které je nepoškozené, nepoužívané, v původním stavu, originál obalu a nadále prodeje-schopné bez udání důvodu do 14dnů, přičemž je povinen dopravit nebo odeslat zboží na adresu naší firmy (Lenka Procházková, E. Beneše 1533, 500 12, Hradec Králové) a to na vlastní náklady. Za vrácené zboží Vám bude při splnění všech uvedených podmínek vrácena jeho cena, kterou jste uhradili. Peníze Vám budou zaslány poštovní poukázkou na Vaší adresu, na kterou bylo zasíláno zboží, zpravidla do 30 dnů od převzetí vráceného zboží. V případě, že nedodržíte postup a podmínky, zboží Vám bude vráceno s vysvětlením, proč nebylo Vaše odstoupení od smlouvy akceptováno.

7. Reklamace zboží

Po převzetí si zásilku vždy pečlivě překontrolujte, zda-li je kompletní, není porušený obal a obsah odpovídá Vaší objednávce!!! Ostatní nesrovnalosti v zásilce nahlaste naší společnosti co nejdříve, nejpozději však do 48hodin od doručení zásilky na Vaší adresu a to písemně na psibutik@email.cz.

Na zboží je poskytována 2letá záruční lhůta, která se však nevztahuje na vady vzniklé opotřebením, nesprávným zacházením, nedodržením správné teploty praní, či mechanickým poškozením.

Oznámení reklamace, či vrácení peněz je možné pouze písemně e-mailem na adresu psibutik@email.cz. Reklamované zboží zaslané na naší adresu nezasílejte na dobírku, takové zásilky nebudou akceptovány a budou zaslány zpět. Reklamace jsou vyřizovány v zákonné lhůtě nejpozději však do 30ti dnů od převzetí vadného zboží.

Zboží k reklamaci zašle nebo dodá kupující na naší adresu spolu s kopií dokladu o koupi, originálním obalem a přesným popisem vady, bez těchto náležitostí nemůže být reklamace posouzena a vyřízena, tudíž bude vrácena zpět kupujícímu.

8. Adresa

Lenka Procházková
E. Beneše 1533
500 12 Hradec Králové 12
Tel. 737 391 878

1